Par Betons 97

Uzņēmums SIA "BETONS 97" ir viens no senākajiem un pieredzējušākajiem betona produkcijas ražotājiem atjaunotajā Latvijā. Ražotne darbojas jau kopš 1997.gadā, un mūsu produkcijas kvalitāti apliecina gan klientu labās atsauksmes, gan atbilstība starptautiskiem ražošanas standartiem.

Uzņēmumā darbojas ražošanas procesa kontroles sistēma ko apstiprina BUREAU VERITASizsniegtais sertifikāts Nr. CPD-10/008.  Ražošanā tiek pielietoti sertificēti vietējie materiāli, saistviela cements, pildvielas - mazgātas smiltis un mazgātas šķembas. Ražošanas process notiek, izmantojot vācu firmas WIGGERT & Cotehnoloģiskās iekārtas.

Pārsvarā uzņēmuma klienti ir privātmāju būvnieki, taču uzņēmums slēdz līgumus arī par lielu objektu apkalpošanu.

Lielākie objekti:

  • betons un bruģis viesnīcas Latvijarekonstrukcijai
  • betons tilta pār Lorupes gravu rekonstrukcijai
  • betons ostas piestātnei Rīnūžos
  • betons un bruģis Skonto stadiona izbūvei
  • keramzīta bloki tirdzniecības centram Origo
  • bruģis pie Latvijas Bankas ēkas
  • bruģis Rīgas kanālmalas rekonstrukcijai

No 2016.gada SIA "Betons 97" ir paplašinājis dzelzsbetona izstrādājumu rāžošanu. Ir uzsākti ražot atbalsta sienas dažādu beramo kravu novietnēm. Produkts ir orientēts uz lauksaimniecības prooduktu un izejvielu glabātuvju celtniecību, inerto materiālu glabāšanu industriālajām vajadzībām - ražotnēs, ostās, atkritumu šķirošanas un pārstrādes vietās.

Tāpat 2016.gadā SIA "Betons 97" ir uzsācis betona LEGO bloku ražošanu. LEGO bloku izmantošanai ir ļoti plašs spektrs sākot no beramo kravu glabātuvju izveides līdz dažādu konfigurāciju sienu, starpsienu, atbalsta sienu izveidei. Galvenā LEGO bloku priekšrocība ir ātra montāža dažādiem pielietojumiem un iespēja tos izmantot vairākkārt mainoties ražošanas, biznesa nepieciešamībai.

Esam lepni par to, ka mūsu produkcija ir populāra gan Latvijā, gan eksportēta uz ārvalstīm. Piedāvājam dažādus betona produktus un piegādes pakalpojumu.